Našel si Vydra mladší milenku?

Jsou ještě stále spolu, anebo je u nich ve skutečnosti všechno úplně jinak?

Jsou spolu už takových let, ale teď vše nasvědčuje tomu, že už to dál nepůjde. Jana Boušková (66) s Václavem Vydrou (65) údajně prožívají vůbec tu největší krizi od začátku jejich vztahu. A její konec se zdá být v nedohlednu.

Poslední měsíce nejsou v domácnosti herečky Jany Bouškové (66) a herce Václava Vydry (65) ve znamení klidu a pohody, ale naopak prý spíš panuje napětí.

Trpí velkými bolestmi

Koronavirová pandemie naplno ukázala, kde jsou v jejich manželství slabiny, které mohou být v budoucnu příčinou toho, že se rozpadne jako domeček z karet. Není žádným tajemstvím, že má Boušková dlouhodobě vážné zdravotní problémy s nohama, které odstartoval před čtyřmi lety pád na lyžích.

„Že to bolí, to mi nevadí, hlavně že chodím. Kleknout si třeba musím přes tu druhou, zdravou nohu, ale jsem v tom dobrá, to by na mně nikdo nepoznal,“ postěžovala si Boušková před časem.

Dokáže jí být manžel nablízku?

A je tak jasné, že hlavně v poslední době víc než kdykoli jindy potřebuje mít v manželovi oporu. Jenže to vypadá, že té se jí příliš nedostává. A trochu to vypadá, že jsou

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře