Našla konečně novou lásku?

K rodinnému příteli má Ivana Gottová velmi blízko. Kdo je onen záhadný miliardář?

Letos na podzim to budou už tři roky, co nás Karel Gott (†80) navždy opustil. Jeho ztráta je však nejtěžší pro jeho rodinu. Našla v sobě vdova po Karlovi Ivana Gottová (46) sílu jít dál a otevřít své srdce jinému muži? Podle posledních zpráv se už nějaký muž kolem ní motá.

Poslední roky tak byly pro rodinu zesnulého zpěváka velmi těžké a snad už nadešel ten správný čas, aby se Ivana mohla posunout zase o kus dál. Na jednu stranu se jí ale možná nelze tolik divit, že se do toho tak nehrne.

Bolest v srdci je jistě stále velká, navíc je tu i další věc a tou je přílišná mediální pozornost. Přece jen se stále najdou i tací, kteří by ji za případného nového partnera

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden