Našla konečně spřízněnou duši?

Štěstí v lásce se herečce dlouho vyhýbalo obloukem. To už je ale nejspíš minulost. Pomohla v tom Anežce Rusevové velká proměna?

Sympatická ANEŽKA RUSEVOVÁ (35) prošla v posledních měsících pořádně dramatickou proměnou. A za vším je údajně nová láska. Podařilo se herečce prolomit smůlu s opačným pohlavím?

Dlouhá léta jsme mohli Anežku Rusevovou (35) z nekonečné Ulice vídat jako nevýraznou boubelku, která sice má velké kouzlo, ale zas tak moc si nevěří. Nyní ale herečka všem vyrazila dech, pořádně na sobě zapracovala a stala se z ní o pár kilogramů lehčí sexy kočka.

Na první pohled je znát, že jí změna nebývale prospěla. Otázkou však zůstává, proč se představitelka Venduly do takové proměny pustila. A všichni mají jasno – stojí za tím

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden