Našla konečně toho pravého?

Proslulá je díky kráse a jiskrným modrým očím. Herečka MEGAN FOX (35) to ale neměla se vztahy vždy tak úplně jednoduché. To se ale mělo nedávno změnit.

Se svým, dnes už bývalým manželem Brianem Austinem Greenem (48), začala Megan chodit ve svých 18 letech. S hvězdou seriálu Beverly Hills, kde se proslavil rolí Davida, se potkala při natáčení jiného seriálu, v kterém oba hráli. Trvalo dalších šest let, než se vzali. Mezitím se stačili zasnoubit i několikrát rozejít, ale nakonec jim to načas vyšlo.

Hned věděla, že je to ten pravý

Několik let po svatbě se objevily zprávy, že je na obzoru jejich rozchod, ale tuto krizi ještě ustáli. Ovšem před necelými třemi lety začala Megan natáčet snímek Midnight in the Switchgrass, kde se potkala s o něco mladším

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden