Moje šťastná hvězda

Kate Winslet našla manžela jako z pohádky

Moje šťastná hvězda

Vždy si přála mít velkou rodinu a to se jí splnilo.

Vždycky si přála prožít harmonické manželství jako její rodiče. Toho pravého KATE WINSLET (47) potkala až napotřetí. A je tak dokonalý, že si ho nemůže vynachválit.

Herečkou chtěla být Kate Winslet (47) už jako holčička a v sedmi letech se objevila v reklamě na cereálie. Ve škole se jí ale pro její boubelatou postavu posmívaly nejen spolužačky, pěkně se k ní nechovala ani učitelka herectví, která jí dávala nepokrytě najevo, že není dost hezká a že nemá talent. O to větší může cítit zadostiučinění, když se ohlédne za svou kariérou i životem. 

Dva vztahy jí bohužel ztroskotaly

Skutečnou hvězdou se stala v roce 1997, kdy dostala hlavní roli v Titanicu, filmu, který nadchl diváky i kritiky.  Krátce po svém velkém

Zbývá vám 61% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden