Našla novou lásku a zároveň smysl života?

Před čtyřmi lety byla po smrti manžela na konci sil. Truchlila dlouho, ale teď je všechno jinak! A to díky seriálu, nad kterým dlouho váhala.

Suverénní herecký projev  v Sestřičkách ukázal, že herečka Daniela Kolářová (74) neztratila  nic ze svého hereckého umění, a ještě víc, že ze sebe konečně setřásla smutek a nechce už být osamělá. A to nejenom v práci, ale najednou také v osobním životě!

Rozpaky a překvapení, to byly pocity, které zavládly mezi fanoušky Modrého kódu, když bylo oznámeno, že se nové verze Sestřičky zúčastní i herečka Daniela Kolářová (74). Téměř čtyři roky o ní doslova nebylo ani vidu ani slechu a i obvykle dobře informovaní lidé měli za to, že se definitivně uzavřela před světem na své staré chalupě v Libčicích u Nového Knína.

A že se stýká pouze se svými dvěma syny Šimonem (46) a Matějem (44) a jejich rodinami a o další práci před kamerou nemá zájem, zejména když na jaře roku 2019 podstoupila vážnou operaci.

Přesto když tvůrci Sestřiček přemýšleli, kým v patřičném věku nahradit Jiřího Štěpničku (73), který uprchl před Covidem, aby seriál nebyl jen přehlídkou nadějné mládeže, Danielu kontaktovali a nakonec

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama