Našla po letech svou spřízněnou duši?

Celý život sní o princi na bílém koni. Toho prý už do konce poznala, problém je ale však v tom, že je zadaný.

Láska se ANEŽCE RUSEVOVÉ (35) dlouho vyhýbala obloukem. Teď to vypadá, že konečně našla toho pravého. Osud jí ale vzápětí hodil další klacek pod nohy…

Postava Venduly se v nekonečné Ulici stala před nedávnem poprvé maminkou. Její představitelka, Anežka Rusevová (35), sice žádné potomky zatím nemá, vypadá to však, že co se týče lásky, po mnoha nezdarech se na ni konečně usmálo štěstí. Opravdu jde ale všechno tak hladce?

Zakoukala se do kolegy?

Vypadá to totiž, že se zamilovala do muže, který splňuje všechna její očekávání, háček je ale v tom, že už není k mání. Zbudou jí tak jen oči pro pláč nebo bude

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden