Našla si boháče? Práci už potřebovat nebude!

Je zamilovaná až po uši! Proč jí ale kvůli tomu kolegyně tolik závidějí?

Dlouhá léta hledá muže, který by s ní strávil zbytek života. Nyní se nejspíš na hvězdu Ordinace v růžové zahradě MARTINU RANDOVOU (49) usmálo štěstí.

Ač jí bude na konci roku padesát, stále neztrácí naději, že najde toho pravého. Také pro to dělá všechno možné. Martina Randová (49) se zamilovala ve svém životě už několikrát, ale nikdy o ni její platonická láska neprojevila zájem.

Teď se však o ni uchází muž, na kterého by si nikdy zálusk nedělala. Je totiž mocný a bohatý. Jenže místo toho, aby jí lidé přáli štěstí, mají jí posílat nenávistné vzkazy s tím, že jí jde jenom o peníze a o slávu.

Čím muže odrazuje?

Randová i ve svém věku stále působí jako naivní a zlými lidmi nepolíbená žena, která věří v dobro a lásku. Ne každý však tento její

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden