Můj čas na kafíčko

Našla si Brožová nového sponzora?

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Kateřina Brožová (55) se nedávno na společenské akci objevila oblečená jako královna.

Měla na sobě doplňky v hodnotě několik set tisíc a drahé byly také šaty a boty, které vynesla. A není se tak čemu divit, že se okamžitě v českém showbyznysu povídá, že má nového milence. Kdo by to mohl být?

Exmilenec Jaromír Soukup (54).

Vždy měla vedle sebe boháče

Brožová měla vždy ráda život na vysoké noze a podle toho si vybírala partnery. Naposledy byla spojována se šlechticem Jiřím Lobkowiczem (67), nicméně dodnes není známo, jak to spolu měli či třeba stále mají.

Je docela dobře možné, že právě on je jejím tajným milencem, který jí občas přispěje nějakou tou korunou na luxusní oblečení a doplňky. V minulosti ji měl podobně sponzorovat například podnikatel v zemědělství Zdeněk Toman (61), s nímž dokonce založila rodinu a narodila se jim dcera Kateřina (21).

Nějakou dobu byla také s milionářem Petrem Kovarčíkem (†61) či dalším boháčem, tentokrát ze Slovenska, Borisem Kollárem (58). Hodně propírán byl její vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem  (54). Právě kvůli tomu, že v životě snad nikdy nechodila s žádným „normálním chlapem“, se často stávala terčem úšklebků, ba posměchu.

Kdo si z ní udělal legraci?

Velkou legraci si z ní před lety udělal třeba Sagvan Tofi (58), a to v době, kdy utekl známý trestanec Radovan Krejčíř (54). Tofi tehdy prohlásil, že má osvědčený recept, jak ho najít.

„Dejte Brožové čichnout k jeho peněžence a ona ho hned vystopuje,“ s nadsázkou tehdy uvedl. Není ale divu, že herečka podobné typy mužů přitahuje. Stále vypadá skvěle, je to dáma na úrovni, která dokáže reprezentovat.

Snaží se budit zdání tajemna

V poslední době si ale soukromí střeží a je velmi nerada, když z něj něco prosákne. Asi tak bude složité zjistit, kdo je její současný partner. Tím spíš, když občas poskytne i slepé indicie.

Jako například nedávno, když sdílela na internetu fotku, kde byla v teplácích ve stanu na Orlíku a zrovna rybařila. Tehdy jí totiž podle jejích slov dělali společnost pouze její psi a tomu se asi nedá věřit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden