Našla si vdova bohatého milence?

Vždy působila klidně a vyrovnaně, ale v poslední době IVANA GOTTOVÁ (45) ztrácí nervy. Nejstarší dcera její zesnulé lásky KARLA GOTTA (†80) jí totiž dělá ze života pravé peklo.

Je pověstná svým stoickým klidem a vždy usměvavou tváří. Obojí však v posledních měsících vzalo zasvé. Ivana Gottová (45) se totiž musí potýkat s osobou, která na ni útočí při každé možné příležitosti.

Myslela si, že konec roku 2020 a začátek roku 2021 bude věnován vzpomínce na jejího zesnulého manžela Karla Gotta (†80), kterého lidé tolik zbožňovali. Místo toho má ale hlavu plnou šíleností, které jí způsobuje její nevlastní dcera. Snaží se ji Dominika Gottová (47) zničit?

Osud si s ní krutě zahrává

Kvůli koronavirové pandemii bylo zrušeno několik vzpomínkových koncetů, které Ivanka pro svou lásku a jeho věrné fanouškypřipravovala koncem minulého roku. Zrušena byla i podzimní premiéra dokumentu o Karlu Gottovi, v němž se jeho choť rovněž angažovala.

Chtěla, aby bylo všechno dokonalé, místo toho jí ale zůstaly jen oči pro pláč. A aby toho nebylo málo, do toho všeho přišel šok v podobně

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře