Moje šťastná hvězda

Pavla Tomicová nechce být sama. Nastal už čas na novou lásku?

Vánoce by měly být svátky klidu a míru. V případě PAVLY TOMICOVÉ (60) byly ale spíše hodně o smutku. Nebo se snad začíná zase blýskat na lepší časy?

Patří mezi herečky s největší energií. Pavla Tomicová (60) je veselá, a když někam přijde, je jí hned všude plno. O Vánocích však i na ni padl velký splín. A není se vůbec čemu divit. Musela překousnout, že její muž Ondřej Malý (56), který jí po devatenácti letech manželství ošklivě ublížil, je s novou rodinou spokojený.

Nicméně kdo Pavlu zná, dobře ví, že se svou povahou mu štěstí snad i přála. Přesto na ní bylo během vánočního času znát, že se rány ještě zdaleka nezahojily, ačkoli se snaží na vše rychle zapomenout. Všechno je zkrátka ještě moc čerstvé.

Jak sama přiznala, předvánoční čas trávila s kamarádkami na nákupech, Štědrý den a svátky pak byla se svými dětmi Adamem (30)Anežkou (21).


Potřebuje konečně zase žít naplno

Snad se bude brzy blýskat na lepší časy. Podle některých informací už má dokonce sílu na to, aby si sem tam vyrazila na kávu či víno s nějakým mužem, zatím ale prý jen jako přátelé. To se však může rychle změnit. Tomicová zase potřebuje začít žít naplno, to je její styl.

Jedině tak je spokojená. Hovoří se o tom, že se kolem ní točí jeden slovenský podnikatel v cestovním ruchu. Údajně ani herečce není lhostejný a mohl by z toho být vážný vztah.

Láska bez zrady

Bylo by každopádně skvělé,kdyby šlo konečně o lásku bez zrady. Ať už půjde o kohokoli. Vždyť z jejího prvního manžela se vyklubal homosexuál, který nakonec odešel za jiným mužem. O Malém už snad ani nemá cenu hovořit...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden