Nastal zlomový okamžik jejich vztahu!

Očividně se mezi hercem Jiřím Langmajerem (52) a herečkou Adélou Gondíkovou (45) odehrává partnerská krize. Ukázalo se totiž, že Adéla nedoprovodila svého drahého při tradičním koupání pro otužilce ve Vltavě.

Ta se tam přitom vedle něho běžně objevovala v předchozích letech. Co se u nich tedy přihodilo? Nová láska na obzoru Vypadá to, že si Adéla našla zálibu, které teď investuje všechen svůj volný čas. Účastní se taneční soutěže Roztančené divadlo aneb Když herci tančí.

Jiří se opět zúčastnil otužování. Tentokrát bez Adély.

Tam se Gondíková objevuje po boku charismatického tanečníka, který jí byl přidělen. A ještě navíc není jediným, protože soutěží prochází hned několik dalších krasavců. Otázkou je, jestli si šarmantní Adéla neodstartuje nový milostný románek s jedním z tanečníků či kolegů.

Evidentně letos Gondíková tradičně nepodpořila Jiřího z toho důvodu, že teď upřednostňuje jiné zájmy. Jak se na to ale asi tváří on? Nemrzí ho to? Nepříznivá minulost Není to tak dlouho, co bylo o Jiřím známo, že holdoval alkoholu a především potom krásným ženám.

Proto se mu rozpadlo i manželství s bývalou ženou Kamilou Langmajerovou (49). Tehdy se totiž zapletl modelkou Petrou Faltýnovou (40), a dokonce i s herečkou Ivanou Jirešovou (41). Nebylo by tedy nic divného na tom, kdyby od něho Adéla prchala právě proto, že se on opět nepatřičně chová. Přece jenom už také není nejmladší, a neměla by proto zapotřebí, aby si lámala hlavu nad takovým chlípníkem.

Je tedy pouze otázkou času, kdy mu Adéla přistřihne křidélka nebo mu dá prostě znovu košem..

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama