Natáčení seriálu ji donutilo ukončit kariéru

Protože se Sanitka natáčela v krčské nemocnici, měla Hudečková denně na očích trpící lidi a obětavou práci lékařů a ostatních zdravotníků.

Stále půvabná Eva Hudečková vyrůstala mezi samými knihami. A protože nikdy nebyla bázlivá, toužila lidem vyprávět všechny ty krásné příběhy. Tato touha ji nakonec přivedla k herectví a možná i k výběru celoživotního partnera.

Úspěšně vystudovala DAMU a brzy si mohla díky své kráse a nespornému talentu vybírat z nabízených rolí. Při jednom z takových natáčení pak poznala muže, s kterým spojila svůj život. Nutno přiznat, že o tři roky mladší geniální houslový virtuos Václav Hudeček byl tehdy na obdiv krásných žen více než zvyklý.

Kořily se mu fanynky všech věkových generací a dokonce se do něj zamilovala i Eva Štrougalová, dcera prominentního komunistického politika Lubomíra Štrougala.

Byl zvyklý, že mu žádná neřekne ne

Hudeček si tehdy přízně krásných žen užíval plnými doušky a možná byl dokonce zvyklý, že mu žádná neřekne ne. Své by o tom mohla vyprávět jedna studentka Karlovy univerzity, která s ním kdysi chtěla

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden