Natáčení seriálu ji donutilo ukončit kariéru

Protože se Sanitka natáčela v krčské nemocnici, měla Hudečková denně na očích trpící lidi a obětavou práci lékařů a ostatních zdravotníků.

Stále půvabná Eva Hudečková vyrůstala mezi samými knihami. A protože nikdy nebyla bázlivá, toužila lidem vyprávět všechny ty krásné příběhy. Tato touha ji nakonec přivedla k herectví a možná i k výběru celoživotního partnera.

Úspěšně vystudovala DAMU a brzy si mohla díky své kráse a nespornému talentu vybírat z nabízených rolí. Při jednom z takových natáčení pak poznala muže, s kterým spojila svůj život. Nutno přiznat, že o tři roky mladší geniální houslový virtuos Václav Hudeček byl tehdy na obdiv krásných žen více než zvyklý.

Kořily se mu fanynky všech věkových generací a dokonce se do něj zamilovala i Eva Štrougalová, dcera prominentního komunistického politika Lubomíra Štrougala.

Byl zvyklý, že mu žádná neřekne ne

Hudeček si tehdy přízně krásných žen užíval plnými doušky a možná byl dokonce zvyklý, že mu žádná neřekne ne. Své by o tom mohla vyprávět jedna studentka Karlovy univerzity, která s ním kdysi chtěla

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře