Moje šťastná hvězda

Natáčí jen z donucení?

V seriálu Ordinace v růžové zahradě působí už pěknou řádku let, ale zdá se, že už ho to asi trochu unavuje. Herec VLASTIMIL ZAVŘEL (66) přiznal, že seriál natáčí jen z toho důvodu, aby zaplatil účty.

Herec Vlastimil Zavřel (66), který hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, žije se svou manželkou Juditou na pražském Smíchově. Se svou láskou ale bohužel netráví tolik času, kolik by si ona přála.

Musí neustále natáčet, do toho se ještě věnuje dabingu a svůj soukromý život odsunul na vedlejší kolej. Je pro něj nejdůležitější, aby poplatil vše potřebné a aby se ženou v ničem nestrádali.

Judita byla dlouhou dobu tolerantní, ale manželova přítomnost jí chybí. Jeho ale na druhou stranu vytáčí, že jeho manželka nedokáže pochopit, jak moc se snaží vydělávat, aby se měla dobře.

S důchodem by nevyžil

Už i on sám možná pociťuje únavu, a to jak psychickou, tak i fyzickou. Když ale zkoušel být nějaký čas doma a tolik nepracovat, nevyšli s penězi, protože Zavřel pobírá velmi nízký důchod. Judita byla ale na druhou stranu šťastná, že jsou spolu a není věčně jen sama.

Krušné chvilky s nedostatkem peněz jí ani nijak zvlášť nevadily, věděla, že to s Vlastimilem nějak přežijí a bude zase dobře. Zavřel někdy skutečně nerozumí manželčině nadhledu nad některými věcmi a možná jí ho i trochu závidí. On je totiž ten, co pak nejspíš nese většinu jejich břemen a řeší problémy.

Začaly mezi nimi konflikty?

Proslýchá se, že na obou manželech je znát napětí. Vždy byli takový harmonický pár, který si vycházel vstříc, a moc se nehádali. Ale teď mají oba na věc úplně jiný názor a nedokážou jeden druhého pochopit.

Vlastimil už možná ani nechce se ženou trávit doma čas, protože ho má neustále jen o něčem poučovat, z čehož je herec unavený. Judita je zase smutná, když Zavřel doma není, asi proto, že nemá s kým diskutovat a chybí jí to.

Jak se tihle dva dohodnou? Zatím to vypadá, jako kdyby ani jeden neplánoval ustoupit, ale my věříme, že jejich společná láska je znovu svede na stejnou cestu. Nemá cenu se hádat. Jen si tím oba ničí své zdraví.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden