Navždy na psí knížku?

Možná už se chudinka nevdá. Musí to být pro ni trpké, protože jako nevěstě by jí to opravdu moc slušelo. Svatební šaty si však hvězda Ordinace v růžové zahradě a předtím rovněž Ulice bude i nadále oblékat jen před kamerami.

„Víte, já už se o tom nechci bavit.“ Tak odpovídá na dotaz, kdy si Michaelu vezme její partner Jan Teplý (44). Z této reakce lze celkem lehce vyčíst, že se do ženění nehrne. „Tajně jsme se ani nevzali, ani nerozmnožili, náš stav je stále stejný. Na slova o svatbě jsem už alergický, tak jsem se zařekl, že už nic říkat nebudu,“ dodává herec rozčileně.

I prvňáček by pochopil, že takhle rozhodně nemluví k smrti zamilovaný ženich, ale spíš mrzutý jezevec. Pro muže tohoto typu existuje jedno hezké české slovo: pařez.

Proč si Teplý tak zatvrzele odmítá po sedmnáctiletém soužití vzít půvabnou životní družku, se kterou beztak vychovává dvě dcery, Evelínu (10) a Emílii (7)? Dal se snad do spolku zavilých nepřátel svateb?

Vždyť i dcery by svatbu maminky a tatínka jistě uvítaly. „Dřív se na to hodně ptaly, ale už to asi vzdaly,“ smutně poznamenává Michaela, odsouzená zřejmě k životu na psí knížku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden