Moje šťastná hvězda
Nebavilo ji se pořád schovávat?
Nebavilo ji se pořád schovávat?

JAKUB PRACHAŘ (36) se snažil svůj vztah s modelkou DENISOU DVOŘÁKOVOU (29) držet po celou dobu pod pokličkou, a možná právě proto ho pustila k vodě. Stejně tak náhle, jako jejich vztah začal, tak i skončil.

Nemohla se jejich láskou ani pochlubit

Jejich románek začal velmi brzy po tom, co se herec rozešel se svou manželkou Agátou Hanychovou (35). Možná proto byl vztah herce Jakuba Prachaře (36) a modelky Denisy Dvořákové (29) tak hojně propíraný.

Jeho manželství bylo jeden velký problém, není tedy ani trochu divu, že si herec hned našel někoho jiného. Zřejmě chtěl na všechno hodně rychle zapomenout. Spoustě lidí to bylo podezřelé a začali si dokonce myslet, že s Denisou randil ještě v době, kdy žil s Agátou.

Herec se ale k celé situaci nevyjadřoval a užíval si svého tajného vztahu s novou láskou. Mělo to ale jeden háček. Modelce už se přestávalo líbit, jak se musí s Jakubem schovávat.

Dával jí drsné zákazy

Dvořáková se asi jako každá žena, chtěla svým fešným přítelem všem pochlubit. To ale nemohla. Jakub jí totiž měl zakázat, aby jejich společné fotky kdekoli sdílela. Také se spolu skoro neukazovali ve společnosti, protože nechtěl, aby ho s modelkou někdo viděl.

Denisa to zpočátku chápala, ale postupem času jí došlo, že v takovém vztahu asi setrvávat nechce, protože na to zkrátka nemá povahu. Přednedávnem se ukázalo, že se pár skutečně rozešel, což klasicky ani jeden z nich nepotvrdil, ale dosvědčil to jeden jejich blízký známý. Jakub to ale asi těžce nese, přibral a má teď dokonce přebývat u své maminky.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz