Nebojte se výrazných šperků!

Necítíte se příliš dobře v pestrobarevném oblečení? Co takhle jít v černém a oživit se nějakým novým šperkem? Nemusíte se bát, že byste svým osobitým výběrem nějak zvlášť přestřelila.

Hitem jsou totiž spíše výraznější barevné kousky. Tak na co čekáte? Ať už upřednostňujete náhrdelníky, náušnice, nebo prsteny, teď je ten správný čas na to si jich pár pořídit!

Už na dálku dobře viditelné náhrdelníky

Vyřádit se můžete co do barev, tak i do materiálů. V těchto letních měsících jsou moderní flitry, kamínky i korálky. A to od žluté přes červenou až po křiklavou růžovou či zelenou. Výběr náhrdelníku vždy volte podle výstřihu a vlastního vkusu. Je totiž velmi důležité, jak se ve špercích budete cítit, a tudíž jak budete působit na své okolí.

Dlouhé visací náušnice

Ne každému sluší a je určitě třeba k nim doladit účes. Vybrat si můžete například provedení z jemných dlouhých bavlnek. Sáhněte po nich hlavně v případě, že si na sebe vezmete oblečení světlé univerzální barvy, jako je třeba béžová nebo pudrová. Pokud si v obchodě vyberete takové, které jsou zkombinovány se žlutým nebo bílým kovem, vězte, že jste narazila na opravdu nadčasový kousek, který se vám bude hodit ještě dlouho.

Originální prsteny

Také prsteny by měly na vaší ruce na první pohled zaujmout. A to ať už se někoho chystáte obejmout, podáváte mu přátelsky ruku, nebo se seznamujete s někým úplně novým. Právě prsten vám pomůže udělat ten nejlepší první dojem. Prsteny nemusí být nijak velké, ale měly by obsahovat nějaký zajímavý prvek.

reklama
reklama