Nebude Kostková svého chování litovat?

Někdy to vypadá, že celebrity ve víru své kariéry vůbec nepřemýšlí. Honí se za dalšími a dalšmi nabídkami, popularitou, za prací, kterou milují... Mezi tím jim ale protéká čas mezi prsty a připravují se o jiné důležité věci.

Právě tak je to v případě herečky Terezy Kostkové (40). Jako rozvedená žena se čtyřicítkou na krku by se nejspíš měla co nejrychleji poohlédnout po nějakém muži, jenž by jí byl oporou v těžkých chvílích, které mohou kdykoli přijít, kdo by ji vyslechl, pohladil.

.. Jistě má mnohem větší šanci na úspěch teď, dokud je stále atraktivní ženou. Mohla by si zatím vybírat. Jako unavené stařence se výběr bude už jen zužovat. Herečka ale na to nehledí. A potencionální lásce ani nedá šanci.

"Tereze často chodí pugéty růží od různých ctitelů," říká pracovnice z divadla, kde Kostková hraje. "Tereza je ale raději vždy odmítne," dodává náš zdroj. Zřejmě pro ni existuje jen jediný muž - její syn Toník (9).

Pro něho by udělala první poslední. "Před nedávnem si Toník vymyslel, že by chtěl být chovatel exotických zvířat a Tereza hned začala vymýšlet, kam dá obří terárium pro hada," podivuje se její známá.

Kostková prý nemluví o ničem jiném, než o chlapci. Od té doby, co opustila režiséra Petra Kracika (58), jakoby se pro ni stal Toník středobodem světa. Nahrazuje jí snad nepřímo partnera? To by ale podle psychologů byla cesta do pekel.

"Pouto mezi dospělým a dítětem by mělo mít určitou míru, aby se dítě jednou dokázalo odpoutat," varují psychologové. Tohle si ale Tereza asi v nejmenším neuvědomuje. Otázkou zůstává, jestli toho jednou nebude litovat.

Až chlapec povyroste, možná mu samotnému bude přílišná péče mámy nepříjemná a Kostková pak může zjistit, že zůstala sama, opuštěná. To by jí nikdo nepřál!.

reklama
reklama

Komentáře