Nečekaná slova o konci kariéry!

Strach z nejisté budoucnosti a ztráta práce Danu Morávkovou ničí. Neumí prý sedět se založenýma rukama. Hledá si proto jiné zaměstnání. Pověsí herectví na hřebíček?

Na situaci jako je tahle, se nemohl nikdo připravit. Své o tom ví Dana Morávková, kterou vládní zákazy připravily o práci. Kromě natáčení posledních dílů Ordinace v růžové zahradě 2 jí nezůstalo nic. Všechna divadla jsou zavřená.

Podobně je na tom i její manžel Petr Malásek (56), známý klavírista. Morávková se přiznala, že velmi trpí, protože nikdy nezažila tak dlouho nečinnost a pocit prázdnoty. Upřímně říká, že bez nějakého zveličování upadá do beznaděje a neví, co s ní bude.

„Já potřebuju pracovat, svou práci miluju. Myslím si, že jsme se všichni zastavili a že není nic smutnějšího než být nepotřebný,“ posteskla si Morávková, která je připravena jít hledat práci mimo svůj obor. Bude prý dělat snad cokoli, jen aby zaměstnala hlavu.

Mohla by prý pomáhat kamarádce na klinice. Seděla by na recepci a vyřizovala telefonáty a požadavky klientů. Sestřičku by prý dělat nemohla, ale zvedat telefony podle svých slov určitě zvládne.

Dana prý počítá i s variantou, že by se k herectví už vrátit nemohla, pak by se věnovala své druhé profesi – choreografii. Ale jak? Učit děti tančit s rouškami po tělocvičně?

reklama
reklama

Komentáře