Nečekaná smrt utopila život českého Elvise

Zpěvák si toho na sebe naložil mnohem více, než snesl, žil doslova na plný plyn, a to se mu stalo osudným.

Sudičky nadělily Karlu Zichovi (†55) do vínku hudební talent, krásný hlas a pohlednou tvář. Jediné, co mu nedaly, byl dlouhý život. Národem milovaný zpěvák zemřel dříve, než mohl zestárnout.

Řekli byste, že legendární Karel Zich (†55) ještě ve dvou letech nechodil a nemluvil? Když do toho ale potom praštil, tak to stálo za to. Rodiče prý potom s nostalgií vzpomínali na chvíle, kdy byl doma klid.

Když dostal první kytaru, bylo rozhodnuto

Jakmile ale Karel začal zpívat, bylo zřejmé, že ten kluk má veliký talent. Ostatně, v jejich rodině se muzicírovalo odjakživa. Ještě za války se u nich doma ve vile na Vinohradech dvakrát týdně scházelo Zichovo klavírní trio a na klavír později hrál i malý Karel. Jakmile ale v pouhých jedenácti letech

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden