Moje sladké tajemství

Nečekaně si na ni vzpomněl. Dají se dohromady po 50 letech?

Docela originální způsob „balení“ zvolil oblíbený herec Ladislav Frej (80). Ten prostřednictvím novinářů své bývalé partnerce Evelyně Steimarové (76) vzkázal, že se mu po ní zastesklo. A jeho exmanželka city snad i opětuje!

Děti bohužel nepřežily

Jejich krátké manželství přitom skončilo už před 50 lety po dvou velmi smutných pokusech o miminko. Děti se pokaždé narodily v osmém měsíci mrtvé. Rh faktor krví rodičů se nesnesl, takže si raději našli jiné partnery. „Byly už vyvinuté a bylo to hodně zlé a bolestivé. Šli jsme okamžitě od sebe,“ vzpomínala Steimarová.

Kupodivu se setkání nebrání.

Také ale trošku v černém humoru dodala ještě jednu věc, když od něj odešla: „Chápal to. Já strašně moc toužila po dětech. Nebyli jsme kompatibilní. Ještě že se nám ty děti nenarodily živé, mohly by být úplně dementní!“

Každý našel lásku jinde

Frej si vzal Věru Galatíkovou (†69) a Steimarová za pár let herce Bolka Polívku (72), ovšem ještě než se stihla rozvést s Frejem, otěhotněla s textařem Zdeňkem Rytířem (†69). „Rád bych se s Evelynou spojil,“ řekl teď herec a v odpověď mu nepřišel odmítavý vzkaz!

Dceru Annu má s Bolkem Polívkou.

Láďo, ozvi se!

„Budu ráda, když se mi ozve. Byl to fajn chlap a jsem přesvědčena, že kdyby nám vyšly děti, jsme spolu dodnes,“ zareagovala Evelyna. Frej, který prošel smutným obdobím, když mu před šestnácti měsíci zemřela snoubenka Gábinka (†56), tak má šanci začít staronový hezký život po boku dávné lásky, se kterou zažil spoustu krásných chvil.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden