Nečekaný návrat k bývalému milenci?

Stará láska očividně nerezaví. Vzala Mahulena Bočanová nakonec sympatického „Mistra Propera“ na milost?

Vypadalo to, že MAHULENA BOČANOVÁ (55) udělala za PETREM HANÁKEM tlustou čáru. Ve skutečnosti je ale všechno asi trochu jinak. Vrátili se snad opět k sobě?

Poslední dobou to skoro až vypadalo, že na muže definitivně zanevřela. Mahulena Bočanová (55) z Ordinace v růžové zahradě 2 je už přes dva roky oficiálně sama a nijak se netajila tím, že jí to takhle vlastně zcela vyhovuje.

Ovšem nyní se zdá, že je všechno úplně jinak. Vrátila se snad herečka ke svému bývalému partnerovi, statnému brněnskému podnikateli Petru Hanákovi?

Vypadalo to slibně

Pár spolu vydržel dva roky, a ačkoli se oba měli velice rádi, Mahulena vztah nečekaně ukončila, což byl pro mnohé veliký šok. Po dlouhé době se totiž zdálo, že v něm našla přesně toho partnera, kterého tak moc hledala. Bohužel tomu tak nebylo. „I když se máme pořád rádi, musela jsem

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden