Nečekaný rozchod Lenky Filipové s manželem byl doprovázen vážnými zdravotními problémy!

Dcera Lenny zdědila po slavné mamince talent a možná ji ještě překoná!

Do života Lenky Filipové (66) párkrát zasáhl osud. Nedostala se na gymnázium ve Francii nebo na mezinárodní soutěž. Nejhorší chvíle ale prožívala při rozpadu vztahu!    

Bývá zvykem, že tam, kde mají rodiče blízko ke kultuře a umění, hledají jejich potomci své budoucí uplatnění právě v těchto oblastech. Přesně to je případ populární zpěvačky Lenky Filipové. Její rodiče sice nebyli přímo hudebníky, ale měli k tomu díky svým povoláním velice blízko. Maminka vyučovala hudbu na škole, kde byla později ředitelkou, tatínek byl herec – Adolfa Filipa (+76) si můžeme pamatovat například ze seriálu Cirkus Humberto. „U nás doma se vždy zpívalo a hrálo. Kytara tak u nás vždy stála někde v rohu a tak po ní sáhnout nebyl až tak velký problém. Maminka byla navíc ve škole mezi dětmi velmi oblíbená, byla propagátorkou nových stylů, do kterých jsem díky ní tak mohla pronikat. Začínali Beatles a máma to dokázala zahrát,“ vzpomínala zpěvačka v jednom rozhovoru. Maminka nebyla pro Lenku vzorem jenom v téhle oblasti, ale celkově. Označuje ji za neuvěřitelnou ženu. „Zvládla hravě svou práci a ještě bylo vždy doma krásně zatepleno, to je uvařeno, čisto a třeba i trochu nepořádek, ale byl to vždy pocit hřejivého domova,“ líčila. „Tak se tak trochu snažím jít v jejích stopách. Někdy mi to jde líp, někdy hůř, ale každopádně se jí teď hluboce klaním, jak to vše zvládala.“

Ve Francii se cítila jako doma

Jak je známo, má Lenka hodně blízko k Francii. Není to náhoda. Právě z výletu do Paříže přivezla kdysi její maminka spoustu inspirujících gramodesek. A do Francie měla jít Lenka dokonce studovat na gymnázium. Asi by k tomu skutečně došlo, jenže po

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden