Moje šťastná hvězda
Nechá se živit od přítelkyně?
Nechá se živit od přítelkyně?

Před časem si slavná nezletilá maminka Lucinka (17) založila se svým partnerem Bohušem Matušem (47) profil na sociálních sítích, kam začala přidávat jejich společné fotografie.

Po čase, kdy se stala díky zpěvákovi mediálně známou, začaly jejich profil sledovat tisíce fanoušků, se kterými novopečená maminka poctivě komunikuje.

Má velké štěstí

A právě díky tomu se stalo něco neuvěřitelného. Čím víc lidí profil sleduje, tím se zvyšuje šance na spolupráci s různými firmami. Mladé Lucii se totiž začalo ozývat velké množství společností, které chtějí, aby byla jejich tváří. A to, jak přiznal zpěvák, se netýká jen těch českých, ale i zahraničních.

Vydělává víc než on

„Teď jí poslaly krásné věci na miminko, také na účet jí přišla spousta peněz. Lucinka je teď bohatší než já,“ svěřil se pyšný tatínek malé Natálky. Ten kvůli pandemii nemůže naplno vykonávat svou práci, tudíž je často zavřený doma.

Znamená to tedy, že své miminko a o třicet let staršího partnera živí právě Lucinka, která bude plnoletá až za pár týdnů? Nejspíš ano, neboť se sám zpěvák přiznal, že je téměř na nule. Jak dlouho to bude jeho přítelkyni bavit, to není známo. Jak se dá ale předpokládat, věčně to trvat asi nebude.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz