Nechá si Forejta?

Půl roku spolu chodí hvězda Slunečné Eva Burešová a šéfkuchař Přemysl Forejt (34). A to je na herečku docela slušný výkon. Lze říct, že tato známost je na její poměry už docela nadějná.

Mezi fanoušky se tichou poštou šíří důležitá otázka: nechá si Eva Forejta? Zatímco v začátcích jejich vztahu herečka a zpěvačka téměř kolabovala při každé zmínce o nové lásce a považovala ji málem za nebezpečný útok na své posvátné soukromí, později už alespoň milostivě připustila, že Forejta zná.

On má ještě jeden trumf v rukávu - nesporné kuchařské umění.

V poslední době hvězda soutěžního pořadu Tvoje tvář má známý hlas taje jako máslo a z jejího nekonečného jásání lze vyvodit, že jsou si s charismatickým vlasáčem blízcí. Seznámili se ve zmíněném pořadu, kde šéfkuchař zpíval a Eva byla jeho výkonem tak uchvácena, že předvedla afektovaný výstup: namalovala na papír srdíčko a to mu symbolicky poslala.

Nyní bije pro Forejta i Evino skutečné srdce. Snad i díky tomu, že je máj, dvojice cukruje jak o život. Zveřejňuje tak zamilované snímky, až se chce plakat štěstím. Jen tak dál, hrdličky.

reklama
reklama

Komentáře