Nechal ji kvůli dítěti?

Hvězda seriálu Ulice Šárka Vaculíková (31) už má nejvyšší čas na to, aby začala uvažovat o zakládání rodiny, a proto možná začala s velkým psychickým nátlakem na svého partnera a zároveň kolegu Marka Lamboru (23).

Naposledy spolu byli vidět v létě na dovolené v Thajsku, kde se vybourali na motorce. Od té doby o jejich poměru není nikde žádná zmínka. Na sociálních sítích si jde také každý svojí cestou. Zdá se, že se při cestování v Thajsku neobešli bez hádky.

Takže je dost možné, že už nemohl poslouchat tyto „dospělácké“ plány. Oba jsou navíc velmi časově vytíženi. Naplno se věnují divadelní činnosti a natáčení. Pokud by tak spolu stále byli, moc času na sebe stejně nemají.

Podle reakcí na internetu se dá soudit, že Vaculíková dává přednost přírodě nebo schůzkám s kamarádkami. Nebylo by tedy divu, kdyby se Šárce rozpadl i tento vztah s mladším Lamborou. Zatím totiž její bývalá partnerství stabilní nebyla.

Měla by si v hlavě udělat pořádek, jestli raději založí rodinu, nebo se dál bude pídit po kšeftech. Neutekl jí snad proto, že on má ještě dost času na to, aby vychovával dítě? Možná by si tak měla najít vyzrálejšího partnera.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden