Nechává si Vendula Pizingerová od manžela diktovat?

To byste u rázné Venduly Pizingerové (45) nečekali. Patronka Kapky naděje vždycky platila za silnou ženu a nebála se jít si za svým. Vedle svého prvního manžela Karla Svobody (+68) byla nejen ozdobou, ale i svbébytnou ženou, která měla hlavní slovo.

Co se najednou s blondýnkou děje? Jakoby se změnila v poslušnou holčičku, která čeká na pokyny. Najednou dělá věci, které jí jsou proti srsti. Proč?     Samozřejmě se nedá přehlédnout, že vedle svého o šestnáct let mladšího muže Josefa Pizingera (29) jen rozkvétá.

Shodila viditelných pár kilo a září mladistvostí. Vedle atraktivního mladíka jí vlastně ani nic jiného nezbývá. Jenomže Vendula Pizingerová se tak dostala do pasti, ze které není cesty ven. Ze strachu, aby o svou lásku nepřišla, jede na plný plyn.

Vedle staršího parnera by si možná pět let po čtyřicítce už dopřála trochu více odpočinku, zvolnila tempo. Její syn Jakub (11) je už velký školák, takže by mohla žít prostě na pohodu. Místo toho ale musí držet krok se svým energií nabitým hřebcem, jehož vášní je mimo jiné kulturistika.

Zatímco dřív Vendula, jak sama přiznala, byla sportem nepolíbená, protože ji pocení v tělocovičně odpuzovalo a ani by ji nenapadlo jít někdy do posilovny vláčet se s těžkými činkami, teď je tam dnes a denně.

A to jen kvůli svému miláčkovi. Sama se přiznala, že podlehla jeho nátlakům. "Začala jsem vzpírat. Nejsem na to moc šikovná. Nechtělo se mi do toho, ale nakonec jsem kývla," přiznala s tím, že do fitness chodí nejméně třikrát týdně, a tím zdaleka nekončí.

Vrhá se na další disciplínu! "Chystám se i na nějaké hodiny boxu," nechala se slyšet. Udržovat se fit je sice fajn, přesto by se Pizingerová nejspíš měla zamyslet, zda si nenasadila laťku příliš vysoko a přílišným přetěžováním spíše neškodí svému zdraví.

.

reklama
reklama