Moje šťastná hvězda

Nechce mu vyhovět?

Láska dokáže člověka změnit a své o tom ví i krásná moderátorka Eva Perkausová (25). Není pochyb o tom, že muži o ni vždy jevili zájem, ale ona dávala přednost těm movitějším, i když nejspíš byli leckdy ženatí a doma měli rodinu.

To se jí však vymstilo a nemohla dlouho narazit na dobrou partii. Perkausová je však už nějaký ten pátek ve šťastném a především stálém vztahu s podnikatelem Ivanem Heckem (38), který by pro ni udělal první poslední. Eva si ho proto velmi váží, ví totiž, jak lakomí někteří muži dokážou být. Za to Ivan se s ní o své miliony zřejmě rád rozdělí.

Chce vztah posunout dál

Ivan zřejmě touží posunout svůj vztah s Evou na další úroveň. Proslýchá se totiž, že by s ní chtěl mít děti. A to co nejdřív, aby na ně měl co nejvíce energie. Perkausová se ale na mateřství pravděpodobně ještě necítí, přeci jen je teď ve fázi, kdy je pro ni na prvním místě její kariéra.

Moderuje hlavní zprávy, fotí kalendáře, účastní se společenských akcí a fotí módu. Nedávno nafotila exkluzivní fotografie pro prestižní lifestylový časopis TOP CLASS pod taktovkou fotografa celebrit Petra Kučery (53). Toho všeho by se musela vzdát a naplno se oddat dítěti a mateřství.

Necítí se připravená?

Maminkou se samozřejmě jednoho dne stát chce, ale v současnosti se na to nejspíš ještě necítí připravená. Jak to ale bere Ivan? Asi to na něj působí dost negativně, jako kdyby s ním Eva neplánovala strávit zbytek svého života.

Zřejmě je do blonďaté krásky zamilovaný až po uši, a neumí si představit být s jinou. Existuje přeci jen jedna věc, díky které by Evě vyrazil dech a zároveň by ji možná donutil začít přemýšlet o miminku.

Budou znít svatební zvony?

Ivan by mohl Perkausovou požádat o ruku, což by asi každé ženě vyrazilo dech. Chtělo by to ale nějaký skvělý plán, jelikož Eva je přeci jen trochu náročnější a potrpí si na luxus.

Ivan s tím ale rozhodně nebude mít žádný problém, penězi se to na jeho kontě jen hemží. Obměkčila by romantická žádost o ruku Evino srdce? Možná by Ivan partnerku jen vyděsil. Je ještě mladá a na závazky není připravená.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden