Nechce se vdát a mít děti?

Dlouhé roky pracovala na své kariéře, nyní mluví o tom, jak moc by si přála dítě.

Hvězda seriálu Osada Jana Plodková (40) je už 10 let šťastně zadaná, přesto se její vztah několik let nikam neposunul. Není divu, že otázky ohledně svatby a dětí ji už začínají vytáčet!

Drobná blondýnka Jana Plodková (40) je stále usměvavá a milá, ovšem otázky typu „Kdy bude svatba? A kdy budou děti?“ jí vyčarují vrásky na čele. Je pravda, že zakládání rodiny po čtyřicítce už je trochu na pováženou, dalo by se dokonce říci, že biologické hodiny bijí na poplach a velí k útoku.

A tak každého zajímá, kdy se konečně sympatická herečka uvolí udělat ve svém životě tyto zásadní kroky, ke kterým se zatím

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden