Moje šťastná hvězda

Nechce už manžel Veroniky Arichtevy další dítě?

Je v pořádné šlamastyce. Touha Veroniky Arichtevy (37) po krásném domě z jejich rodiny vysála všechny peníze a s manželem mají prý co dělat, aby udrželi jejich vztah šťastný.


Hádky totiž podle všeho neberou konce a stěhování je, vzhledem ke komplikované rekonstrukci, zatím v nedohlednu. Jenže jsou i další úskalí, která herečka řeší. Není tajemstvím, že touží po druhém dítěti. Synu Lukovi budou v září už 3 roky, a to je pro ni ideální věkový rozdíl.


Dokonce se proslýchá, že očekáváné těhotenství bylo jedním z důvodů, proč ji manžel Biser (46) neobsadil do Zlaté labutě, ačkoli si roli v dobovém seriálu přála. Jenže z plánů na druhého potomka nyní očividně sešlo.


Čeká ji prý super kšeft


Očekává se, že příští rok padne klapka druhé řady O mě se neboj, která z ní udělala znovu diváckou hvězdu. Takovou roli nemůže znovu odmítnout, ale s bříškem to nepřichází v úvahu. A že by lítala po place s novorozencem?


To zase údajně nedovolí manžel. Říká se však, že to brzdí hlavně Arichtev, který má mít strach, že by další krk navíc už neuživili...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden