Nechte si vyložit osud z karet

Vyndejte ze zásuvky mariášové karty a nechte si od nich prozradit váš osud.

Pokud už vás nebaví číst horoskopy a ráda byste věštění vzala do svých rukou, poradíme vám, jak na to. Není to vůbec složité.

Každá karetní barva v mariášových kartách reprezentuje určitý druh energie a naznačí vám, jakým směrem se bude ubírat vaše budoucnost, nebo vám též může osvětlit minulost i to, jak se z ní máte poučit.

Nevěříte? Existuje teorie, že karty mají schopnost vydolovat z vašeho podvědomí informace, které v jistém okamžiku potřebujete vědět nebo na jejichž základě se máte rozhodnout.

Jak na to:

Promíchejte karty a náhodně si vyberte čtyři z nich. Pořadí, čísla a barvy vám prozradí, co vás čeká.

Srdcové karty:

Přináší ty nejlepší zprávy a vylepšují celkový výklad nebo poukazují na dobrý konec, když si k nim vytáhnete jiné negativní karty. Symbolizují vztahy, emoce, lásku a

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden