Můj kousek štěstí

Nechutná urážka ikony

Není divu, že Kotek má problémy ve vztazích.

Občas se stane, že pocit vlastní popularity celebritě zatemní mozek. Výjimkou nejsou ani čeští herci, a, jak se ukázalo, ani ti, do kterých bychom to neřekli.

Vojtěch Kotek (34) v pořadu Máme rádi Česko asi chtěl být vtipný a legendu mezi hlasatelkami Saskiu Burešovou (75) přirovnal k osobě, která si nechala změnit pohlaví. Vyprávěl historku, jak se nějaký Američan díval na Kalendárium a poznamenal, že... „nechápe, jak je možné, že je Česká republika takhle dopředu před Amerikou.

Že u nás tady v Česku moderují pořady translidi!“ Všichni v tu chvíli zalapali po dechu, Petr Vojnar (46) poznamenal, že Kotek asi skončil v České televizi. Jen Jakub Prachař (38) si přisadil: „Vojto, to je moje, tyhle hnusárny!“ Pořad v tu chvíli dostal opravdu úroveň...

Prokázal smysl pro humor, který se snese leda ve čtvrté cenové skupině.

Ikona České televize, která stále zdobí obrazovku nevídaným půvabem, si pořad pustila a došla podle deníku Blesk k závěru: „On to nemyslel zle, ale je hloupej, to je otázka inteligence.“ Dodala, že peníze za nabízenou kytku může dát Kotek na Ukrajinu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden