Nejdokonalejší horoskop pro rok 2024

Láká vás možnost nahlédnout do budoucnosti a zjistit, jaký bude nadcházející rok? Pak si nenechte ujít astrospeciál časopisu Můj čas na kafíčko VELKÝ HOROSKOP 2024! Naleznete v něm podrobné předpovědi od špičkových odborníků z oblasti astrologie či numerologie, dozvíte se, co vás čeká a nemine, a ještě mnohem víc.

Vstup do nového roku pravidelně provází určitá nejistota a také spousta otázek. Zajímá vás, zda budete v roce 2024 úspěšní, spokojení, zdraví, budete mít štěstí v lásce či zda vás čekají příjemné životní změny? V novém astrospeciálu nejen na tyto otázky dostanete odpověď.

Nahlédněte s námi do budoucnosti

Numerologická předpověď vám odhalí, co vám chystá rok pod vládou magického čísla osm. Bude to rok plný změn, ale také rok, který přinese nové naděje, jak se dočtete v podrobné astrologické předpovědi podle postavení jednotlivých planet. Svou věštbu vám odhalí i tajemné egyptské karty dávné bohyně Isis nebo tradiční čínský horoskop.

Pokud tápete v otázkách lásky, dozvíte se, jak podle vztahu jednotlivých znamení zvěrokruhu najít toho pravého partnera. Láká vás svět magie a tajemna? Dozvíte se, jak si díky magickým rituálům můžete přivolat lásku, štěstí, ale i bohatství. Ve speciálu jich najdete hned dvanáct. Naučíte se také využívat energii jednotlivých fází Měsíce v péči o své tělo i pleť. A svůj jedinečný půvab podtrhnete i výběrem toho správného parfému, který nejlépe sedne právě vašemu znamení.

Kromě hvězd pomohou i kameny

Se znamením zvěrokruhu je úzce spojena i moc léčivých kamenů. Objevte ten svůj, který vám v roce 2024 pomůže překonat všechny překážky, které se před vás postaví. Moc přírody se skrývá i ve stromech, o jejichž léčivých schopnostech se zde také dočtete. A když otočíte o pár stránek dál, objevíte i kouzlo bylinek a magického vykuřování, které se používá nejen k provonění bytu, ale hlavně k odstranění negativní energie. Nechte své starosti rozplynout ve vonném kouři a vkročte do roku 2024 s novou nadějí. Díky novému astrospeciálu budete nyní o krok napřed!

Titul si můžete koupit ZDE

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden