Nejdřív si šli Randová se Zounarem po krku. Teď šílí samou láskou!

Na jejím novém sexy vzhledu coby seriálové Heluš ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 pracovali vizážisté dlouhé tři dny. Přesto, že se herečka Martina Randová (45) proměnila do krásy, tvrdí, že  je stále sama bez chlapa. 

Je to ale pravda? „Přiznám se, že skoro nikam nechodím. Pokud mám volno, tak jsem nejraději doma a spím. A tam nikoho nepotkám,“ práskla Martina. Bydlí stále u maminky pouze se svou fenkou Mínou. Kromě Divadla na Fidlovačce, kde hraje, a ateliérů Ordinace, se prý jinam nedostane.

Klofla potvora Heluš z Ordinace drsného Boba?

Jak má pak teď už pohledná představitelka ztřeštěné nemocniční uklízečky narazit na toho správného chlapíka? Snad  v práci… Martina prozradila, že by její nastávající mohl klidně vypadat jako její kolega Martin Zounar (50), který se jí jako muž líbí a vzájemně si voní. Jejich válku Roseových po česku předvádějí v Ordinaci s gustem a vtipem celému národu už druhým rokem. A od září, kdy se Ordinace vrací na obrazovky, se mezi nimi budou dít věci! Mimo plac jsou prý navíc velmi dobří přátelé. Proslýchá se, že ti dva spolu před prázdninami začali chodit. Nechal se představitel úlisného doktora Boba Švarce přemluvit k dalšímu milostnému románku? Po jeho zamotaných vztazích nevztazích s rehabilitační sestrou Pavlínkou a seriálovou kolegyní Betkou Stankovou (38) by spolu s temperamentní Martinou tvořili rozhodně zajímavý pár! Přiznají to?

Z čeho má hrůzu?

Martinu trápí ještě jiná věc. „Mám už svůj věk a bojím se, že děti už mít asi  nestihnu,“ posteskla si smutně. Prozatím se soustředí hlavně na sebe a snaží se život otočit k lepšímu pomocí nejrůznějších motivačních knih, jak si vylepšit svůj život a být šťastná. To sice není zrovna lákavé afrodiziakum pro zemité chlapy, ale aspoň přijde na jiné myšlenky. Přizná už Martina konečně, že se jí podařilo ulovit svého, seriálového manžela, Martina Zounara?

reklama
reklama

Komentáře