Nejlepší přítel podle zvěrokruhu

Které hvězdné znamení se k vám hodí nejlépe?

Znamení zvěrokruhu odhalí hodně o vaší osobnosti, ukáže všechny vaše povahové rysy a také to, kým opravdu. Jak je vlastně možné, že s někým si rozumíte ihned, a někoho nemůžete vedle sebe snést? A kdo se k vám hodí nejvíce?

Beran

Milujete dobrodružství. Máte spoustu energie, kterou můžete naplnit své divoké ambice. Vaším nejlepším přítelem jsou Váhy. Kdykoliv se chováte netrpělivě nebo příliš bujně vás Váhy udrží v normálním chodu. Váhy mají vyrovnanou povahu, která doplňuje bouřlivé výpady a temperament Berana.

Býk

Jste vytrvalí, vnímaví, občas tvrdohlaví, a proto se dostáváte do problémů, když jste žárliví nebo rozčilení. Vaším nejlepším přítelem jsou dobrosrdečné Ryby. Dodají vám podporu, kterou potřebujete a nebudou s vámi bojovat. Vždy se jim můžete vyplakat na rameni, když procházíte těžkým obdobím.

Blíženci

Baví vás bavit lidi, jste společenští a nedovolíte nudě, abyste byli v depresi. Jste tvořiví a umíte se přizpůsobit každé situaci. Vaším nejlepším přítelem je Vodnář. Spolu tvoříte pár se stejně nekonfliktní povahou. Máte smysl pro stejné věci v životě a spolu se vám svět nikdy nebude zdát nevýrazný.

Rak

Potřebujete vlastní prostor. Když nemáte čas být o samotě, býváte náladoví. Vážíte si vztahů s rodinou a přáteli a máte tendenci všechny chránit. Vaším nejlepším přítelem je Střelec, který oceňuje vaši introvertní povahu. Jeho optimismus vás dostane ze chmurů a inspiruje vás, abyste vyzkoušeli nové věci.

Lev

Jste rodilí vůdci, velkorysí a pečliví. Vaše charisma a vůle jsou vaše silné stránky. Toužíte být v centru pozornosti a to na jiné často působí, že jste panovační. Vaším nejlepším přítelem je Kozoroh, s kterým můžete dobít svět společně. S vaším vedením a organizací obětavého Kozoroha není nic nemožné.

Panna

Jedním z vašich největších kladů je perfekcionismus a cit pro detail. I když skrýváte emoce, přátelé vědí, že je na vás spolehnutí.Vaším nejlepším přítelem je silný Beran, který s vámi snadno unese útrapy života. Panna a Beran jsou spřízněné znamení pro svou náladovost a nadšení po dobrodružství.

Váhy

Potřebujete mít v životě rovnováhu a máte velký cit pro spravedlnost. Jste diplomatičtí a otevření tomu, čemu věříte, i když máte ve zvyku být nerozhodní. Vaším nejlepším přítelem je Lev, jehož symbolem je síla a majestát. V něm najdete přítele, který odpovídá vaší energii a je tu pro vás vždy, když ho potřebujete.

Štír

Máte schopnost překonat všechny překážky, na kterých vám záleží a jste odvážní. Za svým mlčenlivým chováním se skrývá vášeň a rozhodnost. Vaším nejlepším přítelem je Vodnář. Kdykoliv nevíte, jak se pohnout dál, Vodnář má jedinečný způsob myšlení, kterým vás vždy povzbudí, když to potřebujete.

Střelec

Jste hlubocí optimisté. Svoboda je pro vás velmi důležitá a vaše silná energie vás motivuje k objevování. Jste velkým filozofem ve svém srdci. Vaším nejlepším přítelem je Kozoroh. Potřebujete moudrého přítele, takže Kozoroh je pro vás ideální. Vždy, když už nemůžete, Kozoroh vás vyslechne nebo rozesměje.

Kozoroh

Máte neuvěřitelné organizační schopnosti. Jste praktičtí a umíte jít za svými cíli. Obvykle potřebujete podpořit, abyste se rozmluvili. Vaším nejlepším přítelem je Střelec. Jeho neustálé povzbuzování a úsměv vás dělá šťastnými, protože cítíte, že máte u sebe někoho, kdo vás ponese na zádech, bude-li třeba.

Vodnář

Jste tvořiví a nekonvenční. Nepotřebujete hodně ke spokojenosti, ale máte radost z umění a společenského života. Vaším nejlepším přítelem je tvrdohlavý Býk, který má ale srdce na správném místě. Bude vás bude neustále povzbuzovat dělat věci, které jsou pro vás důležité a vždy vám poradí, co máte udělat.

Ryby

Vaše nesobeckost vaší nejlepších vlastností. Ve svých vztazích jste oddaní a spokojeni, když zůstáváte na vedlejší koleji. Dobře rozumíte emocím a věřte své intuici. Vaším nejlepším přítelem je Štír. Snaží se neustále dosáhnout něčeho, co vás může motivovat, když se cítíte být příliš spokojeni s tím, co máte.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama