Můj čas na kafíčko

Nejlepší TÁTOVÉ od rodin

Můj čas na kafíčko

A co takhle role otce? Na kolik je ovlivněna tím, v jakém znamení se muž narodil?

Každé znamení horoskopu přistupuje jinak ke vztahům, k práci a také k výchově dětí a rodinnému životu. Hvězdy vám odhalí, jak se muži chovají jako otcové a dědové. Kdo má s dětmi největší trpělivost?

Beran (21. 3. - 19. 4.)

Berani jsou autoritativní, a přitom stále velké děti. Klidně stráví víkend dováděním s dětmi, vymýšlejí výlety a nejrůznější blázniviny. Vše pečlivě plánují tak, aby to byl co největší zážitek pro všechny zúčastněné. Do duší i myslí dětí se dokážou absolutně vžít, a tak je čas strávený s nimi vždycky největší legrace.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Býci jsou v rodině kotvou, na kterou je spoleh. O výchově dětí přemýšlejí a je pro ně důležité, co jim předají. Rozčílí se málokdy, ale když, tak už to stojí za to. Ve svých trestech jsou

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden