Moje sladké tajemství

Nejpopulárnější český vodník toho doma moc nenamluví

Moje sladké tajemství

Musel se prý hodně snažit, než získal dámu svého srdce. On už prý ale věděl, že to stojí za to.

Když se vysloví jméno Josefa Dvořáka (79), každý si hned vybaví smích, který nám už dlouho rozdává z jeviště i televizní obrazovky. Málokdo ale tuší, že je tento výjimečný herec v soukromí vlastně velice tichý a uzavřený.

Nikdo by snad nedokázal spočítat, kolik vodníků si Josef Dvořák (79) během své dosavadní kariéry zahrál. Vždyť jich byly desítky, možná dokonce i stovky. On má na svém kontě ale i jiné role. Byl báječným Václavem Pěnkavou v seriálu Nemocnice na kraji města, sympatickým kuchařem v cyklu Rozpaky kuchaře Svatopluka i automechanikem Bédou Hudečkem v legendární komedii Jáchyme, hoď ho do stroje!.

Rodiče byli nadšení ochotníci

Jeho herecký rejstřík je skutečně zajímavý a podobně pozoruhodný je i jeho osobní život. Budoucí slavný herec se narodil 25. dubna 1942 v Horní Cerekvi u Pelhřimova a brzy bylo zřejmé, že mu

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden