Nejprve se Iva Janžurová bála, že se nevdá. Potom se pro změnu vdávat nechtěla!

První manželství bylo ukvapené a přineslo Ivě zklamání. Proto se podruhé odmítla vdávat.

Národem milovaná herečka Iva Janžurová (81) má za sebou neuvěřitelně úspěšnou kariéru. Dařilo se jí i v soukromém životě, i když ideálního partnera našla až na druhý pokus.

Se slovy dcery Theodory (48), že její máma Iva Janžurová (81) v sobě má zářivou energii a radost dělá lidem už jen svým příchodem, by asi většina lidí souhlasila. Populární herečka patří k vzácným případům, kdy si žena umí udělat legraci sama ze sebe a současně budí respekt i silou své osobnosti.

Doma nechtěli, aby se stala herečkou

Rodíme se většinou v porodnici za odborného dohledu. Někdy to ale nevyjde a dítě pak spatří světlo světa na neobvyklém místě. V případě Ivy Janžurové se jednalo o kuchyni. Maminka si šla v nejvyšším stavu těhotenství uvařit čaj, protože se necítila dobře.

Zůstala stát, volala na svého manžela, ten přiběhl a byl svědkem toho, jak se Iva narodila. K tomu, aby bavila lidi, měla budoucí herecká hvězda blízko už od dětských let. Fascinoval jí Charles Chaplin (†88) a uměla dokonale

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden