Nejslavnější role přinesla Oldřichu Víznerovi nepříjemný problém!

Každá další partnerka, se kterou žil, byla mladší než ta předchozí!

Herec Oldřich Vízner (75) má za sebou pestrou kariéru i bohatý partnerský život. Své partnerky vždy cíleně měnil za mladší, i když s nimi měl děti.

Pocházel ze čtyř bratrů, ale o dva z nich tragicky přišel. Smrti jednoho z nich byl Oldřich Vízner (75) dokonce přímým svědkem. Jeden z bratrů zemřel ještě jako mladý na záškrt. Další pak přišel o život na středomořském ostrově Elba.

Oldřich a bratr Vladimír (†43) tam byli v roce 1983 na dovolené pod stanem. Vladimír vyměňoval bombu u plynového vařiče, ale ta mu bohužel začala hořet v rukou. Utrpěl popáleniny neslučitelné se životem. Stačil ještě doběhnout k moři a částečně se uhasit vodou, ale po

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden