Moje šťastná hvězda

Nejšťastnější je na cestách

Moje šťastná hvězda

Patří k herečkám, které nejde zařadit do žádné škatulky, mimo jiné i proto, že TEREZA HOFOVÁ (42) dokáže žít podle toho, jak sama chce a kam ji vede intuice, o čemž vždy s láskou vypráví.

Většina diváků by Terezu Hofovou (42) nejspíš neznala, nebýt toho, že hraje sympatickou právničku Lenku Braunovou v úspěšném seriálu Dáma a Král. Není to pro ni ale role zrovna typická, už jenom proto, že se jedná o komerční záležitost, jak sama říká. Ale kvalitně napsaný scénář a pohodoví kolegové napomohli tomu, že má pro ni tahle práce smysl.

Ženské by měly držet pohromadě

Nebyla by to ale Tereza, aby v jednom nedávném rozhovoru nepřemýšlela o tom, jaká by Braunová měla být, aby měla ona sama pocit, že je to ženská postava podle jejích představ. „Mně by se líbilo, kdyby ke své práci

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden