Můj čas na kafíčko

Největší pomsta milence Gelemové!

Můj čas na kafíčko

Povečeřeli u slavnostní tabule a dali si i dárky. Jaké „dárky“ si ale „uštědří“ při nejbližší kolizi?

To snad není možné! Neuvěřitelné se stalo skutečností. Milostný trojúhelník Patrasová, Slováček a Gelemová se po sedmi letech vzájemného očerňování a intrik rozpadl. A Slováček se své ex jaksepatří pomstil.

Už to vypadalo, že Felix Slováček (78) svou múzu i po rozchodu jen tak neopustí. Až nyní nastal zvrat, a to poté, co byla Lucie Gelemová (39) přistižena, jak odchází z hotelu s jistým mužem, i přesto, že stále ještě obývala Slováčkův byt.

Ten si jako vždy praní špinavého prádla nenechal pro sebe a přes média ji nazval lehkou děvou. Z jeho prohlášení je poznat, že musel dostat snad opravdu amok. Dokonce dal za pravdu své manželce, že je to zlatokopka, které platí dosud byt, zahrnuje ji dárky a nakonec si sypal popel na hlavu, že to

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden