Největší sázkové kanceláře v České republice

Sázení na pobočkách se přesunulo ve velké míře na internet. Proč? Není se čemu divit, je to rychlejší a mnohem pohodlnější. Uspokojení zde naleznou všichni sportovní nadšenci. Mezi klasickými sporty jako je fotbal, hokej, tenis nebo basketbal najdeme v nabídce také šachy, dostihy, či E-sporty.

Je jen na vás, co si ze široké palety vyberete. Samozřejmostí jsou také analýzy, které vám pomohou se rozhodnout a nesmí chybět skupinové sázení a live sázky. Díky nim lze uzavírat tikety i v průběhů zápasu.

Momentálně se na českém území nachází 7 sázkových kanceláří, které získali licenci od Ministerstva financí. Které to jsou?


  • Tispsport

  • Fortuna

  • Chance

  • SazkaBet

  • Synot Tip

  • BetStars

  • Maxi Tip

Tipsport


Tento gigant vznikl v roce 1991 původně pouze s jednou pobočkou ve středočeském Berouně, ale jak šel čas, tak se Tipsport rozvíjel.

V současné době jde o společnost, která působí v mnoha zemích po celém světě. Počet zaměstnanců přesahuje 3 000 a rovněž usilují o to, aby vybudovali největší komunitu sázejících v Evropě. Firma vyvinula pro všechny své klienty vlastní mobilní aplikaci, kterou mohou používat jak uživatelé iPhonu, tak i ti, co mají Andoid.

Software je zdarma a poskytuje každému hráči ten nejvyšší komfort.

Streamy na Tipsportu


Každý aktivní sázející se může těšit na živé přenosy hokejové extraligy. Dokonce byl Tipsport první sázková kancelář, která začala vysílat NHL.

Dále se můžete těšit na:


  • Bundesligu

  • Primera División

  • NBA

Fortuna


Je českou "dvojkou" na poli kurzového sázení. Společnost byla založena 29.3. roku 1990 čtyřmi známými podnikateli, jejichž jména jsou: Petr Bouma, Jiří Balcar, Josef Kurka a Michal Horáček.

Postupem času se firma změnila své majitele a roku 2009 se z ní stává Fortuna Entertainment Group. Kurzové sázky nyní provozuje nejen v České republice, ale také na Slovensku, Polsku, Rumunsku a Chorvatsku.

I Fortuna nabízí možnost zaměřit se na klasické sporty nebo ty méně tradiční jako je například MMA, kriket nebo lakros. 

Opatrnost především


Nezapomínejte na to, že na hazardních hrách může vzniknout závislost, proto se vyvarujte takovým sázkám, které si nemůžete dovolit nebo by ve velké míře ovlivnily váš osobní život.

Všechny tyto kurzové příležitosti by měly být brány pouze jako zábava, proto si dejte čas od času pauzu.

Sázení a půjčky nejdou dohromady


Vyvarujte se bankovním i nebankovním půjčkám v případě, že cítíte, že nemáte své hraní pod kontrolou.

Pro všechny ostatní projekty můžete využít stránky Credit Max a web PůjčkaSnadně.cz.  

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden