Můj kousek štěstí

Největší životní štěstí našel herec Igor Bareš díky své ženě

Můj kousek štěstí

Jejich vztah nebyl procházkou růžovým sadem. Prožili spolu hodně pádů až na samé dno, díky vzájemné opoře se jim ale vždy podařilo vše překonat

Byla to velká láska, která ale zároveň neměla zprvu na růžích ustláno. Oba herci však zjistili, že bez sebe nemůžou být. Překonali těžké časy a jsou důkazem toho, že protiklady se přitahují.

Když Antonie Talacková (44) přivedla domů svého budoucího manžela Igora Bareše (56), její tatínek z toho prý tehdy neměl ani trochu radost, protože pro umělce neměl moc pochopení. Brzy ale naštěstí zjistil, že i herec, který není zrovna manuálně zručný a neporadí si se všemi nástrahami každodenního světa tak lehce jako obyčejný smrtelník, může mít velké srdce.

Jejich příběh by bez nadsázky vydal na román. Ačkoli téměř hned věděli, že jsou si souzeni a byli spolu šťastni, osud jim neustále házel klacky pod nohy. Byla to ale

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden