Někdo mu přál i to nejhorší

Miroslav Etzler (57) bojoval měsíc o život, a když díky lékařům  nad covidem-19 konečně zvítězil, dozvěděl se na sebe hodně nechutností. A to dokonce i od svého bratra, novináře Tomáše (58).


„Celoživotní astmatici by se měli nechat v šestapadesáti očkovat a neměli by být bezohlednými sobci, zejména, když jsou otcové malého kluka,“ nechal se na adresu Miroslava slyšet sourozenec.


Herec se ovšem dušuje, že proti očkování nikdy nebyl, jen ho zanedbal, a zároveň ho všem důrazně doporučuje. Na internetových fórech se ale objevily mnohem nenávistnější příspěvky, ze kterých je jednomu až špatně od žaludku.


Má ho zas doma. Přítelkyně Helena už má opět důvod k úsměvu.

Pacientovi přáli smrt, prý že to celé hraje. Představitel Romana Kopeckého ze seriálu Polda ale zůstal nad věcí a všem autorům nenávistných vzkazů popřál hodně zdraví.

Je znát, že je rád za život a víc ho teď zajímá jen jeho syn Samuel (3) a přítelkyně Helena Bartalošová (41). Chodí na procházky a natáčí lidem vzkazy, hlavně těm, co mu fandí. Podporu potřebuje, dech pořád popadá jen s velkými obtížemi, plíce jsou evidentně zle poškozené.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden