Několik let dával Sagvanovi Tofimu spoustu peněz podezřelý podnikatel!

Mohl si vzít za ženu špičkovou modelku, ale podváděl ji se zpěvačkou!

Jedním ze symbolů 80. let se určitě stal Sagvan Tofi (54), hlavně díky několika svým filmovým rolím. Jeho popularita byla tak velká, že celebritou zůstal i poté, co přestal hrát.

Narodil se sice v Praze, ale první roky svého život strávil herec a zpěvák Sagvan Tofi (54) v Iráku, odkud pocházel jeho kurdský otec. Tenkrát byla tato země ještě bohatá a prosperující. Maminku měl z Československa, kam se vrátil, když měl nastoupit do školy.

Během natáčení se zamiloval!

Kvůli jeho vzhledu ho ostatní děti měly za Roma. „Křičela ze mě odlišnost. Jinak jsem vypadal, měl jsem jiné oblečení, jiné hračky, mluvil jsem jinými jazyky. A to se tady tenkrát nenosilo,“ vzpomínal. Své pověsti moc nepomáhal ani tím, že

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama