Nela Boudová: Zase další chlap

Sexbomba Nela Boudová nehodlá zůstat sama. Ostatně rojí se kolem ní tolik chlapů, že se samoty obávat skutečně nemusí. Tmavovlasá kráska svůdných tvarů se o zajímavosti ze soukromí dělí nerada, jen sem tam něco utrousí.


Ukázalo se, že rozvedená herečka má zase dalšího chlapa! Tajemný Nelin přítel byl prý dokonce i svědkem poněkud nevkusné příhody, která rozvířila mediální vody: tehdy se herečka vyfotografovala s rouškou mezi nohama. „Říkal: To není možné, ty jsi blázen, fakt střelená!“ vzpomíná Nela.


„Byla to vlastně trošku prověrka našeho vztahu. Nakonec jsem usoudila: Jó, tenhle člověk je skvělej, protože má smysl pro humor a nesoudí.“ Ve zkoušce tolerance záhadný chlapík obstál, a tak si ho spokojená krasavice nechala. Dcera tuniského otce a české matky má dva dospělé syny s dramaturgem Janem Lekešem (54), manželé však nikdy nebyli.


Poprvé se herečka vdala až v devětačtyřiceti letech, svatba s charismatickým vousáčem Alexandrem (47) proběhla tajně na ostrově Fuerteventura, nejdelším z Kanárského souostroví. Manželství vydrželo sotva rok. Teď je krásná černovláska opět zamilovaná. A třeba chystá další tajnou svatbu někde na bílém písku na břehu tyrkysového moře, kdoví.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden