Nemá dost pozornosti?

Neustále má potřebu na sebe strhávat pozornost ostatních. Moderátorka Lucie Borhyová (41) poslední dobou na svých sociálních sítích sdílí velmi odvážné fotky.

Nevšímá si jí

To předtím nedělala, sdílela spíš elegantní a profesionální snímky.Tyhle časy už jsou ale pasé a Borhyová raději přidává fotky, na kterých odhaluje prsa i pozadí. Z fotografií je poznat, že Lucka i na dovolené touží po pozornosti. Na televizních obrazovkách se přece jen nemůže nijak odhalovat, tak to chce nahradit alespoň takto.

Na dovolené je nejspíš se svým partnerem Michalem Smečkou (31), ale jak se zdá, ten pochvalami šetří. Už v minulosti se proslýchalo, že Michal je zahleděný spíš do sebe než do někoho jiného. Chvály se tedy Borhyová od svého partnera nejspíš nedočká, tak ji vyhledává jinde. Dělá jí prý radost, když jí muži píšou, jak je atraktivní. Má potom pocit, že pořád za něco stojí.

Vymění ho?

Každá žena potřebuje čas od času od svého partnera pochválit, ale pokud se k tomu Smečka neodhodlá, mohl by tím jejich vztah dost poškodit. Přece jen Lucii lichotí spousta dalších mužů. Proč by tedy zůstávala s tím jedním, který to příliš nedělá?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden