Moje šťastná hvězda

Nemá na manželku čas?

Poměrně dlouho bylo zvykem, že je mezi tvůrci televizních pořadů větší zájem o jeho ženu Michaelu Tomešovou (30), ovšem poslední roky to už neplatí.


Roman Tomeš (34) je mezi diváky oblíbený, a to zejména díky své roli v seriálu Slunečná. Společně tak mají čím dál víc nabídek, což samozřejmě znamená minimum volného času a ještě méně toho, který stráví jen spolu.


Může to mít negativní dopad na jejich doposud poměrně poklidné manželství?

„Máme sdílený kalendář.

Roman je tam označený modře a já žlutě, takže přesně víme, jak se nám to kryje,“ prozradila herečka. Nestarají se ale o něj sami, nýbrž na to mají kamarádku, která se případně stará i o hlídání jejich dětí. 


S mobilem v ruce


Jestli jim to ale opravdu pomáhá a mají díky tomu více času na rodinu či jeden na druhého, je otázka. Pravda je, že například Michaela Tomešová je velmi aktivní na sociálních sítích, někdy dokonce přidává příspěvky po celý den a je jasné, že i to jí bere spoustu času.


Nebojí se ani ukazovat své děti, čímž získává čím dál víc sledujících. Dokonce jich má tolik, že díky nim vybavila celý společný dům. „Sedím si tu tak na nové postýlkce a říkám si, jak to díky spolupráci u nás doma vykvetlo,“ pochlubila se.


Na jednu stranu se to může zdát jako sen, mít zadarmo vybavený celý byt, ale pro někoho může být prodej vlastního soukromí až příliš vysoká cena. Michaela ale zjevně ten případ není.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden