Moje sladké tajemství

Nemanželskému synovi zazpíval na maturitním plese

Moje sladké tajemství

Zpěvák Michal David (61) nepatří k lidem, kteří by před světem skrývali nějaké tajemství. Hrdě se hlásí ke svému nemanželskému synovi, a dokonce mu před lety vystrojil nádhernou svatbu.

Když na někoho slavného praskne, že má nemanželské dítě, je z toho obvykle velká senzace, která plní stránky tisku spoustu týdnů a měsíců. V případě zpěváka Michala Davida (61) tomu ale tak nebylo. V žádném případě se totiž nejednalo o takzvaného kostlivce ve skříni, kterého by David ukrýval před rodinou a svými fanoušky.

O svém otci nikdy a s nikým nemluvil

Jen o této záležitosti nemluvil na veřejnosti, a to zejména na přání ženy, s kterou měl kdysi kratičký románek. Michal se s touto dámou sblížil na diskotéce, a když za ním po čtyřech měsících přišla s tím, že je těhotná, v žádném případě se nechtěl

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden