Nemiluje ji, ale jen využívá?

Působí jako nevinná křehká žena která se nikam nehrne, ale ta správná příležitost si ji vždycky najde.


Jaká je ale hvězda ZOO Eva Burešová (28) ve skutečnosti? Lidem totiž zřejmě začíná vadit, že je jí všude plno. Hraje v jednom seriálu za druhým, zpívá se svým partnerem Přemkem Forejtem (35) a nechybí na žádné společenské události, přestože už je v pokročilém stadiu těhoteství.


Dělá to kvůli popularitě a penězům, nebo jen proto, že ji to opravdu baví? Někteří její kolegové tvrdí, že by nikdy nic jen čistě pro peníze nedělala. Jiní ale tak pozitivně nesmýšlejí.


Dohazuje mu kšefty


Její sociální sítě jsou plné nejen fotografií z natáčení, ale také reklamy, zejména na dětské hračky. I z toho jí jde do kapsy jistý finanční příjem. Není divu, že se o Burešové říká, že patří mezi nejlépe placené celebrity současnosti.


Kšefty se jí jenom hrnou a údajně je dohazuje i svému příteli, který se nikdy dříve do umělecké sféry nehrnul a teď září, kudy chodí.


Ti dva jsou středem pozornosti všude, kam spolu přijdou. Na tom není sice vůbec nic špatného, avšak lidem už se začíná zajídat, že jsou vidět víc než všichni ostatní, kteří si třeba zaslouží stejnou pozornost, ne-li větší, jako oni dva.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden